Fotogalerie - Villaggio CANZONE DEL MARE

Vieste - PUGLIA

residenční a vilový komplex má skvělou polohu - nachází se jen pár kroků od pláže a zároveň je i v pohodlné pěší vzdálenosti (cca 900 m) od centra historického městečka Vieste. Ideální spojení pro ty, kteří nechtějí trávit čas jen ve villaggiu, ale chtějí též zavítat do večerního Vieste. Z tohoto místa si nemusíte brát vlastní a vůz a ani nemusíte jezdit místní dopravou!! Bungalovy jsou umístěné v mírném svahu, v několika úrovních. V areálu villaggia Canzone del Mare vše co villaggio má mít: recepce, bar, restaurace, bazén, víceúčelové sportovní hřiště (fotbal apod.), tenisové kurty, animace.

Nabízíme apartmany velikosti
Mono B pro 2 osoby: garsoniéra - obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvodivanem, sociální zařízení, terasa (za příplatek).
Mono C pro 4 osoby: garsoniéra - obytná místnost s kuchyňským koutem, manželským lůžkem a palandou, sociální zařízení, veranda. Maximální obsazení 2 dospělí a 2 děti do 12 let.
Bilo A pro 4 osoby: ložnice, obytná místnost s kuchyňským koutem, palanda (v ložnici nebo v obytné místnosti), sociální zařízení, veranda.
Trilo A pro 4 osoby: 2 ložnice, obytná místnost s kuchyňským koutem, sociální zařízení, některé byty s terasou (za příplatek). Je možné mít 5. a 6. lůžka za poplatek.
Trilo B/C pro 4 osoby: 2 ložnice, obytná místnost s kuchyňským koutem, sociální zařízení, veranda nebo terasa

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Villaggio CANZONE DEL MARE - Vieste - PUGLIA

Villaggio CANZONE DEL MARE - Vieste - PUGLIA

[ zpět ]

 

Partneři: