Fotogalerie - Residence / villaggio AI PINI

Caorle Altanea - VENETO

Residenční a vilový komplex (vybudovaný v roce 2007-2008) leží nedaleko 18 jamkového golfového hřiště. Je tvořen dvoupodlažními vilkami a třípodlažní residencí. Nachází se cca 300 m od obchodní galerie „LA QUERCIA". K dispozici je obrovský bazén a dětský bazének. Od pláže je vzdálen 200 m a pro pohodlí turistů je zdarma k dispozici lokální vláček svážející turisty na pláž a zpět k residenci. Resd Ai Pini nabízí byty ve velikosti Bilo 5 a Trilo 6-8. Byty s označením (R) - Residence se nacházejí v patře třípodlažní residenci a všechny mají balkon. Byty s označením (V) – vila jsou dvoupodlažní s vnitřním schodištěm a každý byt typu „V-vila" má tedy jak vlastní předzahrádku, tak i balkon.

Byty BILO 5 R – 37 m2 - 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon.

BILO 5 V - 45 m2 - přízemí: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, terasa a předzahrádka; 1. patro: 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, sociální zařízení se sprchou, balkon.

TRILO 7 V - 60 m2 - přízemí: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení (jen umyvadlo a WC), terasa a předzahrádka; 1. patro: 1 ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky (u 1 apartmanu je tato ložnice v přízemí), sociální zařízení se sprchou, balkon.

TRILO 6-7 R - 53 m2 - 1 ložnice s manželskou postelí (byty Trilo 7 mají v této ložnici navíc 1 lůžko), 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon.

TRILO 8 R - 62 m2 - 2 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2x sociální zařízení se sprchou, balkon.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence / villaggio AI PINI - Caorle Altanea - VENETO

Residence / villaggio AI PINI - Caorle Altanea - VENETO

[ zpět ]

 

Partneři: