Fotogalerie - Residence AI GINEPRI

Caorle Altanea - VENETO

Residenční a vilový komplex (vybudovaný v roce 2007) leží nedaleko 18 jamkového golfového hřiště. Je tvořen dvoupodlažními vilkami a třípodlažní residencí. Nachází se cca 100 m od obchodní galerie „LA QUERCIA". K dispozici je veliký bazén a dětský bazének. Od pláže je vzdálen 600 m a pro pohodlí turistů je zdarma k dispozici lokální vláček svážející turisty na pláž a zpět k residenci. Resd Ai Ginepri nabízí byty ve velikosti Bilo 4-5 a Trilo 6-7. Byty s označením (R) - Residence se nacházejí v patře třípodlažní residenci a všechny mají balkon. Byty s označením (V) – vila jsou dvoupodlažní s vnitřním schodištěm a každý byt typu „V-vila" má tedy jak vlastní předzahrádku, tak i balkon.

Byty BILO 4 R – 37 m2 - 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon.

BILO 5 V - 47 m2 - přízemí: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení (jen umyvadlo a WC), terasa a předzahrádka; 1. patro: 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, sociální zařízení se sprchou, balkon.

Dále byt TRILO 6 V - 56 m2 - přízemí: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení (jen umyvadlo a WC), terasa a předzahrádka; 1. patro: 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou, balkon.

TRILO 7 R - 50 m2 - 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence AI GINEPRI - Caorle Altanea - VENETO

Residence AI GINEPRI - Caorle Altanea - VENETO

[ zpět ]

 

Partneři: