Fotogalerie - Hotel HOTEL LAGUNA PARK ****S

Bibione Pineda - VENETO

hotel LAGUNA PARK se nachází v klidné a residenční části letoviska, v části zvané Bibione Pineda, v ulici Passeggiata a Mare 20. Od centra části Pineda je vzdálen cca 150 m. Nachází se přímo u pláže s jemným pískem (s pozvolným sestupem od moře).

Exkluzivní hotelový komplex LAGUNA PARK nabízí veškerý komfort, který hotel může nabízet. Hotel je naprosto ideální volbou pro rodiny s dětmi, protože nabízí ideální podmínky pro pohodlí rodičů a dětí a nejen pro ně. Mezi mnoha jsou k dispozici velký bazén pro dospělé i děti. Dále nabízí také večerní i denní animační programy, dětský miniclub, kompletně klimatizované prostory, welness centrum, posilovna.

Nabízíme pokoje typu:
Laguna (37 m2) pro 2-5 osob,
Junior Suite s bočním výhledem na moře, v 7. patře, se složením, obývací pokoj, rozkládacím dvoulůžkem, velká koupelna s masážní vanou, a sprchovým koutem, velká terasa.
Mare (35 m2) pro 2-4 osoby, se stejným složením jako Laguna, ale v 6. patře a s prostornou terasou.
Bella Vista (27 m2) pro 2-4 osoby, se stejným složením jako Laguna, ale v 3.-6. patře, s koupelnou se sprchovým koutem pro 2 osoby a s terasou s bočním výhledem na moře.
Dolce Vita (27 m2) pro 2-4 osoby, se stejným složením jako Laguna, ale v 1.-2. patře, s koupelnou se sprchovým koutem pro 2 osoby a s terasou. Panorama (20 m2) pro 2 osoby, dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, v 2.-5. patře, s koupelnou se sprchovým koutem pro 2 osoby a s terasou s přímým výhledem na moře.
Luminosa (20 m2) pro 2 osoby, standardní jako Classica dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, v 3.-7. patře, s koupelnou se sprchovým koutem a s bočním výhledem na moře.
Classica (20 m2) pro 2 osoby, standardní dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, v 1.-2. patře, na západní stranu, s koupelnou se sprchovým koutem a s teresou. Jako poslední nabízíme pokoj Single Classica pro 1 osobu.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Hotel HOTEL LAGUNA PARK ****S - Bibione  Pineda - VENETO

Hotel HOTEL LAGUNA PARK ****S - Bibione Pineda - VENETO

[ zpět ]

 

Partneři: