Fotogalerie - Villaggio TAMERIX

Bibione Lido dei Pini - VENETO

villaggio TAMERIX leží v ulici Via Capricorno Est, ve velmi klidném prostředí plné zeleně a cca 500 m od pláže. Villaggio TAMERIX je v rozumné dostupné pěší vzdálenosti (cca 650-750 m) k psí pláži Pluto a k divoké volné pláži. Villaggio je tvořeno řadovými vilkami, které obklopují velkou zahradu s bazénem a dětským bazénkem. Byty jsou mezonetové - dvoupodlažní s vnitřním schodištěm. Každý byt má terasu a předzahrádku. Byty typologie C-1 jsou vybavené TV a klimatizací. Všechny byty mají plně vybavenou kuchyňský kout a sociální zařízení.

Složení bytů: dvoupodlažní – mezonetový byt (propojený vnitřním schodištěm)
TRILO 5 typ C-5 má složení: 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky (palanda), sociální zařízení, kuchyňský kout s rozkládacím divanem.
TRILO 5 typ C1-5
má stejné složení jako C-5, ale má navíc klimatizaci a TV. Dále dvoupodlažní – mezonetový byt (propojený vnitřním schodištěm)
TRILO 7 typ C-7 má složení: v přízemí: obývací pokoj s rozkládacím divanem, kuchyň, terasa se zahradním nábytkem a se zahradním grilem, oplocená zahrada. V 1.patře: 1 ložnice s manželskou postelí, 1 čtyřlůžková ložnice se 2 samostatnými lůžky a palandou, sociální zařízení.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Villaggio TAMERIX - Bibione Lido dei Pini - VENETO

Villaggio TAMERIX - Bibione Lido dei Pini - VENETO

[ zpět ]

 

Partneři: