Riccione

EMILIA ROMAGNA - Itálie

Město Riccione patří (stejně jako Rimini) mezi nejdůležitější italská letoviska, známé a navštěvované turisty z celé Evropy. Jako lázeňské město funguje již více jak sto let. Má své historické jádro, kde můžeme vidět památky i z doby Říše Římské, kostely a další pamětihodnosti.

15 kilometrů písečných pláží s pozvolným sestupem do moře je ideálním místem pro rodiny s dětmi a nejen pro ně. Pláž je velmi dobře organizovaná s možností sportovního vyžití jako volejbal, basketbal, stolní tenis, bocce, minifotbal tenis, minigolf, půjčovny kol, windsurfing, vodní skútry, šlapací loďky, paragliding a jiné sportovní aktivity.

Rimini je centrem zábavy pro všechny věkové kategorie. Na hlavních třídách podél moře je soustředěno množství malých obchůdků otevřených vyjma polední siesty po celý den až do pozdních nočních hodin. V místě je množství známých diskoték, ale také klidné uličky a klidná zákoutí k příjemnému odpočinku. Ke spokojenosti poslouží i velké množství restaurací a pizzerií. K ranní kávě Vás zvou bary, kde snídá též velká část Italů většinou ve stoje a kde ochutnáte to správné italské “caffe” (espresso) nebo capuccino.

V centru Riccione – městu módy - je krásná a vyhlášená pěší zóna Viale Ceccarini a přilehlé pěší zóny, kde je množství obchodů těch nejvýznamnějších značek módy. V Riccione najdete největší vodní park v Itálii – Aquafan a velký zábavní park s delfináriem. V blízkém sousedícím Miramare di Rimini naleznete dětský zábavný park Fiabilandia a Lunapark. Riccione je ve velmi výhodné poloze, která umožňuje hvězdicovité výlety do okolí. Nejnavštěvovanější jsou San Marino, San Leo, Urbino, Gubbio, krápníkové jeskyně ve Frasassi, Ravenna, Italia in miniatura, Venezia

 
Riccione

Riccione - EMILIA ROMAGNA - Itálie

Hotely a residence - Riccione

Název Typ
Apartmany RICCIONE APARTMÁN 
Residence ALTOMARE RESIDENCE 
Residence GIARDINO RESIDENCE 
RESIDENCE MAREO RESIDENCE 
Residence TULIPANO RESIDENCE 
Villa LIDIA VILA 

[ zpět ]

 

Partneři: