Co dělat, aby byla vaše lyžařská dovolená bez obav?

1. Objednejte si zájezd s garancí vrácení peněz v případě mimořádného stavu uzavření hranic

V případě cestovního omezení z důvodu koronaviru (uzavření hranic, nutnost karantény či doporučení necestovat) můžete svůj zájezd zrušit bez stornopoplatku ještě 2 dny před jeho zahájením a my vám vrátíme peníze v plné výši do 14 dnů.

 

Exkluzivní zimní zájezdy GARANCE - SKI PARTNER

Lyžujeme pro radost. Tuto myšlenku máme společnou s našimi exkluzivními partnerskými cestovními kancelářemi, touroperátory, hotely a residencemi, s nimiž jsme pro vás letos vyjednali nové podmínky. Nad rámec cestovního pojištění a obvyklých storno podmínek vám nabízíme lyžařskou dovolenou s jistotou, že o vaše zimní prázdniny nepřijdete ani v případě uzavření hranic, nutnosti karantény po příjezdu či při vyhlášení varování státních orgánů před cestou do zahraničí. Peníze za případné storno od nás dostanete zpět na účet do 14 dnů. Jako váš partner na lyže se staráme o to, abyste si zimní dovolenou a těšení na ni užili bez obav.

Stačí, když si vyberete z naší nabídky ubytování a my vám potvrdíme, zda vámi zvolená residence či hotel splňuje tuto exkluzivní garanci.

[ zpět ]

 

Partneři: