AKCE KRÁSY SICÍLIE: AKCE SENIOR 55+

Letecké poznávací zájezdy: akce senior 55+ - SICILIA

Letecký poznávací zájezd vhodný pro všechny generace. Nadstandardní delegátský servis a péče zaměřená na potřeby klientů 55+. Zájezd je však díky zajímavému programu vhodný i pro mladé účastníky a snad i rodiny s malými dětmi, které již takový krásný program umí vnímat…

DOPRAVA:    letecky - cena letenky a transferu z letiště již zahrnuta v ceně zájezdu.

Poznejte největší ostrov Středomoří, na němž najdete množství od sebe zcela odlišných kultur – přes aragonskou, tureckou až po řeckou, a to vše s lehkým nádechem nesmrtelné mafie. Zájezd si zpestříte poznáním hlavního města Sicílie, Palerma, neboť kdo nebyl v Palermu, nezažil Sicílii. Chybět nebude ani prohlídka nejkrásnější památky z dob Normanů, katedrály Monreale. Poznáte krásy romantického městečka Taormina. Zažijete pravou sicilskou atmosféru v městečku Castellammare del Golfo. Pokloníte se majestátné sopce Etně či prozkoumáte nádherné vulkanicky činné Liparské ostrovy.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
AKCE KRÁSY SICÍLIE: AKCE SENIOR 55+ - Letecké poznávací zájezdy: akce senior 55+ - SICILIA

AKCE KRÁSY SICÍLIE: AKCE SENIOR 55+ - Letecké poznávací zájezdy: akce senior 55+ - SICILIA

Letecká doprava

Program zájezdu

1. den – Odlet z Prahy na Sicílii. Transfer do hotelu, ubytování.

2. den – Segesta – zříceniny antického chrámu malebně zasazené v pěkné krajině. Erice – starobylé kamenné městečko, založené na bájné hoře Eryx v dobách řecké kolonizace, působí dnes tak trochu tajuplnou atmosférou, nádherné výhledy na Trapani a okolí. Zastávka v Castellammare del Golfo – městečko, kde na vás dýchne pravá italská atmosféra proslavené nezdařeným útokem Angličanů v r. 1718 na zdejší přístav.

3. den – Výlet na jižní pobřeží Sicílie. Agrigento – (UNESCO) – město s významnými památkami řecké kolonizace, jedno z nejvýznamnějších měst antického světa. Dobře zachovalé chrámy nazývané též Údolí chrámů. Selinunte – významná archeologická lokalita s antickými chrámy.

4. den – Monreale – nádherná katedrála a klášter z doby normanské, kde se nachází jedinečné mozaiky. Palermo – hlavní město Sicílie, rušné město s malebnými zákoutími, tržišti i významnými paláci, kostely a katedrálou. Cefalú – půvabné historické městečko s normanským dómem, nad kterým se tyčí jako dominanta mohutná skála.

5. den – Výlet za největší přírodní zajímavostí Sicílie. Sopka Etna – vulkanická „měsíční" krajina s rozeklanými lávovými útvary a bočními krátery. Taormina – okouzlující městečko na terase nad mořem s úchvatnými pohledy na Etnu.

6. den – Liparské ostrovy (UNESCO) zajímavé svou sopečnou aktivitou, doutnající sopka Vulcano – výlet ke kráteru, sirné fumaroly, bahenní jezírko s léčivými účinky, možnost koupání na černé pláži. (Lodě se platí na místě.)

7. den – Fakultativní výlet za dalšími památkami Sicílie. Catania – zastávka u nádherné katedrály. Syrakusy (UNESCO) – město s památkami připomínajícími jeho skvělou minulost: antická čtvrť Neapolis s řeckým divadlem s vynikající akustikou, starověké lomy, Aretúsin pramen na ostrovní staré části města Ortygia, dóm, ruiny chrámu Apollona a Artemidy, barokní katedrála Santa Lucia. Návrat na hotel pozdě večer.

8. den – Odlet ze Sicílie. Přílet do Prahy.

V případě pobytu na 9 nocí:

8-9. den – Pobyt u moře s možností fakultativních výletů.

10. den – Odlet ze Sicílie. Přílet do Prahy.

Poznámky k programu:

Změna programu vyhrazena

Pořadí navštívených míst může být změněno.

Minimální počet účastníků: 20.


Ceník ubytování - AKCE KRÁSY SICÍLIE: AKCE SENIOR 55+

Ceník - AKCE KRÁSY SICÍLIE: AKCE SENIOR 55+ - Letecké poznávací zájezdy: akce senior 55+ - SICILIA

Změna hotelu vyhrazena. Program zájezdu Sicilské vulkány a Krásy Sicílie rádi zašleme na vyžádání e-mailem.

PŘÍPLATKY:

  • 1/1 pokoj 2.900 - 3.990,- Kč / os  pobyt do vyprodání kapacity jednolůžkových pokojů, poté na dotaz
  • pokoj s výhledem na moře 2.290,- Kč  - 3.190,- Kč / os  pobyt
  • plná penze  2.190,- Kč / osobu / pobyt  termíny na 7 nocí; 2.990,- Kč termíny na 10 nocí

SLEVY:

  • 3. a 4. lůžko děti do nedovršených 0-1,99 let se dvěma dospělými osobami platí pevnou cenu 990,- Kč (bez nároku na lůžko a sedadlo v letadle)
  • 3. a 4. lůžko děti do nedovršených 2-12,99 let se dvěma dospělými osobami platí pevnou cenu 2.500,- Kč / týden u pobytů na 10 nocí a 1.700,- Kč u pobytů na 7 nocí
  • 14 denní pobyt 1.000,- Kč / osobu / pobyt


CENA ZAHRNUJE: letecká doprava (přímý charterový spoj Praha - Sicilie a zpět), transfer z letiště do hotelu a zpět na letiště, ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, stravu formou polopenze ložní a koupelnové prádlo, všechny spotřeby, klimatizace, nadstandardní delegátská péče zaměřená na potřeby klientů 55+, bazén s lehátky a slunečníky, plážový servis, denní úklid, balkon, TV, fén, trezor a další vybavení viz text v barevné části katalogu      

CENA NEZAHRNUJE: pojištění, případná turistická daň cca 1-2 €/ os./den, děti do 9,99 let neplatí, dále nezahrnuje vstupy dle programu, cestu lanovkou na Etnu (cca 60 €), trajekt na Vulcano (cca 30 €), fakultativní výlet do Catanie a Syrakus (cca 50 €), spropitné ani jiné vedlejší výdaje, povinnou pobytovou taxu 1 € / den, taxa je splatná na místě

[ zpět ]

 

Partneři: