Vilky SILVILLE

Silvi Marina - ABRUZZO

vilový komplex Silville se nacházejí v klidové zóně cca 1.500 m od centra a 1.200 m od promenády. Každá vilka je tvořena 6 byty (3 v 1. patře s balkonem a 3 v přízemí s terasou se zahradním nábytkem. Každý byt má parkovací místo. K dispozici pouze byty Trilo 6/7. Speciální zvýhodněná nabídka delších turnusů.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Vilky SILVILLE - Silvi Marina - ABRUZZO

Vilky SILVILLE - Silvi Marina - ABRUZZO

Autobusová dopravaVýhodná cenaVhodné pro rodiny s dětmiCykolotrasyAerobicŽeleznicePro invalidyDomácí zvířataKlimatizace

Pláž, vzdálenost:

0 - 300 m, pláž jemně písčitá s pozvolným sestupem do moře

Vybavenost:

ubytování v bytech s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, byty v přízemí s terasou se zahradním nábytkem a byty v patře s balkonem.

Stravování:

vlastní, možnost dokoupení snídaně, polopenze, plné penze s docházením do blízké restaurace

Sport:

na pláži beach volley, v blízkosti tenisové kurty a minifotbalové hřiště, posilovna, vodní sporty, šlapadla, jízda na kolech a kolečkových bruslích

Další zařízení a služby:

parkování před vilkou zdarma 

Výlety:

Atri, Lanciano, L´Aquila, Scanno, Sulmona, Penne, národní park Gran Sasso, Aquapark Onda Blu v Tortoretu, Roma (Řím), Ascoli Piceno, San Benedetto d.T., výlet lodí podél pobřeží, Aquaviva Picena, Tortoreto


Ceník ubytování - Vilky SILVILLE

Ceník - Vilky SILVILLE - Silvi Marina - ABRUZZO

CENA ZAHRNUJE: ubytování (na 7 či 14 nocí dle tabulky) v bytech s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, všechny spotřeby, finální úklid, parking, plážový servis do 27.6. a od 29.8.  500 m od rezidence, česky hovořící delegát a další vybavení viz text v barevné části katalogu, kauce (nevyžaduje se)                  
CENA NEZAHRNUJE: stravu, ložní (350,- Kč) a koupelnové prádlo, garáž (1.750,- Kč / týden), příplatek za druhé soc. zař. 1.00 - 3.150,- Kč/byt/týden), plážový servis 1.700,- Kč od 27.6. -25.7. a 2.990,- Kč 25.7.-29.8., přistýlka 1.000,- Kč (kde je možná), dopravu, pojištění, případná turistická daň (viz strana 2 v ceníku nebo všeob. podm. na webu)  

[ zpět ]

 

Partneři: