Fotogalerie - Residence MARINA DEGLI AREGAI

Santo Stefano al Mare (Porto degli Aregai) - LIGURIA

residenční a hotelový komplex MARINA DEGLI AREGAI se nachází cca 1.000 m od městečka Santo Stefano al Mare, v části nazvané podle přístavu Marina degli Aregai. Od nejbližších obchodů a restaurací je vzdálena 200 m Komplex se se nachází přímo u pláže a skládá se z residenční a hotelové části. Ve vybavenosti residence je recepce, restaurace, bar, společenská místnost, společenská místnost s TV, internet point, výtah, zahrada, dětské hřiště, sluneční terasa, parkovací stání, celý komplex je klimatizovaný a je k dispozici i Wi-Fi připojení k internetu, půjčovna kol (za poplatek). Kola můžete využít na krásné cyklostezce podél moře. V blízkosti je i potápěčské centrum a tenisové kurty. Nabízíme byty velikosti Mono 4, Bilo 4 se složením:
MONO 4 – BX4 (30 až 35 m²) obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, neuzavřené zvýšené patro s manželskou postelí, sociální zařízení, terasa.
BILO 4 –B4 (50 m²) - 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon či terasa; za poplatek 10 € / den možnost 5. lůžka formou přistýlky pouze na vyžádání. Všechny byty mají dále ve vybavenosti klimatizace, TV sat., telefon, trezor, fén, mikrovlnná trouba. Některé byty jsou i bezbarierové.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence MARINA DEGLI AREGAI - Santo Stefano al Mare (Porto degli Aregai) - LIGURIA

Residence MARINA DEGLI AREGAI - Santo Stefano al Mare (Porto degli Aregai) - LIGURIA

  • cyklostezka

    cyklostezka

[ zpět ]

 

Partneři: