Fotogalerie - Villaggio hotel PRIMAVERA

Santa Maria del Cedro - CALABRIA

Villaggio Hotel PRIMAVERA se nachází v blízkosti (50 m) pláže, s přímým vstupem (bez přecházení silnice) na privátní pláž, leží v centru městečka Marina di Santa Maria del Cedro, od nejbližších obchodů je vzdáleno 100 – 200 m. Residenční a hotelový komplex je tvořen hotelovou a residenční částí, které tvoří řadové vilky. Je obklopené bohatou subtropickou florou. Hotelová část je tvořena dvěma dvoupodlažními budovami. Ve vybavenosti je, bar, restaurace s pizzerií, dětské hřiště, beach volley. Dále je hostům připravován každodenní animační program a proto je villaggio vhodné pro rodiny s malými dětmi. Villaggio nabízí byty velikosti Bilo 4, Trilo 6 a Quadrilo 8. Byt)

BILO 4 se nachází v přízemí nebo 1. patře a má složení obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem (někdy palandou), 1 manželská ložnice, balkon nebo terasa.
TRILO 6 se nachází v 1.patře a má složení obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem (někdy palandou), 1 manželská ložnice, podkrovní dvoulůžková ložnice, balkon nebo terasa.
QUADRILO 8 se nachází v 1.patře a má složení obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem (někdy palandou), 1 manželská ložnice, dvoulůžková ložnice, podkrovní dvoulůžková ložnice, balkon nebo terasa.

Hotelová část je tvořena hlavní hotelovou částí s 29 nově zařízenými pokoji a Dependancí, kde jsou hotelové pokoje umístěné v přízemí řadových vilek s vlastním vchodem.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Villaggio hotel PRIMAVERA - Santa Maria del Cedro - CALABRIA

Villaggio hotel PRIMAVERA - Santa Maria del Cedro - CALABRIA

[ zpět ]

 

Partneři: