Fotogalerie - Residence SEA SIDE

San Benedetto del Tronto - MARCHE

residenční komplex SEA SIDE se nachází v ulici Via dei Mille, od centra s obchody je vzdálená 200 m a od pláže 150 m. V bezprostřední blízkosti je restaurace, bar a supermarket. Skládá se z hlavní budovy, která je vybavená výtahem a dvou třípodlažních budov, mezi nimiž leží bazén. Bazén je otevřen jen v červenci a srpnu a pouze 4 hodiny denně v čase 11-13 hod a 18-20 hodin. Dále je k dispozici parkoviště (za poplatek). Nabízíme byty velikosti Bilo 2, Bilo 4, Trilo 4-6. Všechny byty mají ve vybavenosti vlastní sociální zařízení, TV, balkon se zahradním nábytkem, klimatizaci (byty s označením D2, C3, D4), pračku (D2, D4), některé byty mají výhled na moře.

Byt BILO 2 (28 m2) se nachází v přízemí a má složení - 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem, terasa se zahrádkou.
Byt BILO 4(33 m2) má složení - 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, typ D4 v hlavní budově a s výhledem na moře, typ C4 u bazénu.
Byt TRILO 4 (45 m2) má složení - 1 ložnice s manželskou postelí, dvoulůžková ložnice, někdy palandy paland, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, typ B4 v 1. patře s balkonem a u bazénu.
Byt TRILO 6 (50-60 m2) má složení - 1 ložnice s manželskou postelí, dvoulůžková ložnice, někdy palandy, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, typ A6 v hlavní budově, někdy s výhledem na moře, typ A6 1. patře s balkonem a u bazénu.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence SEA SIDE - San Benedetto del Tronto - MARCHE

Residence SEA SIDE - San Benedetto del Tronto - MARCHE

[ zpět ]

 

Partneři: