Fotogalerie - Residence SPORTING CLUB

Praia a Mare - CALABRIA

Zcela nově postavená residence Sporting Club je luxusně zařízeným prázdninovým střediskem. Nachází se v severní části Kalábrie. Celý komplex je umístěn na panoramatickém místě s výhledem na záliv Policastro, kterému dominuje ostrov Dino, na krásné městečko Praia a Mare a na okolní pahorky, lemující toto nádherné pobřeží. Pár metrů odtud se každý čtvrtek konají trhy s bohatou nabídkou typických produktů a sezónního zboží. Komplex pro své hosty zajišťuje bezplatný odvoz minibusem na písčitou a oblázkovou pláž, která je vzdálena pouhých 800 m. Centrum Praia a Mare s krásnými obchodními a pobřežními promenádami je vzdálené jen 500 m. Všechny apartmány mají velké prosklené balkonové dveře se vstupem na prostorné terasy vybavené zahradním nábytkem, které přímo vyzývají k příjemnému posezení a relaxaci. Hostům je k dispozici bazén se slunečníky a lehátky, moderním barem s příjemným posezením a Wi-Fi zdarma, recepce, amfiteátr, prostor na cvičení uvnitř i venku, dětský koutek, miniclub pro děti a parkoviště. Nabízíme byty ve velikostech bilo 2-4, trilo 4-7 osob.
Byt pro 2-4 osoby (bilo – 65 m2):
velký obývací pokoj s kuchyní, rozkládací pohovkou pro 2 osoby a ložnice s manželským lůžkem.
Byt pro 2-5 osob (bilo – 70 m2): velký obývací pokoj s kuchyní, s dvou- a jednolůžkovou rozkládací pohovkou a ložnice s manželským lůžkem.
Byt pro 4-6 osob (trilo – 90 m2): velký obývací pokoj s kuchyní, rozkládací pohovkou pro 2 osoby a 2 dvoulůžkové ložnice.
Byt pro 4-7 osob (duplex – 120 m2) je dvoupodlažní. V přízemí je velký obývací pokoj s kuchyní, s dvou- a jednolůžkovou rozkládací pohovkou a WC s umyvadlem. V 1. patře jsou 2 dvoulůžkové ložnice a koupelna.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence SPORTING CLUB - Praia a Mare - CALABRIA

Residence SPORTING CLUB - Praia a Mare - CALABRIA

[ zpět ]

 

Partneři: