Fotogalerie - Vilky a residence MILANO, ANCONA, PESCARA

Numana - MARCHE

kvalitativně podobné vilky se zahradou a komplex dvou zděných apartmánových domů propojených zahradou. Nachází se v části zvané Marcelli di Numana a jsou vzdálené 200 m od pláže a 300 m od centra. K dispozici jsou apartmany velikosti Bilo 4, Trilo 6 a Trilo 4-6 Superior. Všechny jsou vybavené balkonem, terasou nebo předzahrádkou.

BILO 4 (35 m²) - 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a se 2 samostatnými lůžky či rozkládacím gaučem typu "šuplík" pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon či terasa s předzahrádkou.
TRILO 4-6 (45 - 55 m²) - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 menší ložnice s palandou či 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a případně rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon, terasa či předzahrádka. TRILO 4 Superior (50 m²) - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem, socíální zařízení se sprchou, terasa či předzahrádka (po rekonstrukci, novější vybavení).
TRILO 6 Superior (55 m²) - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, terasa či předzahrádka (po rekonstrukci, novější vybavení).

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Vilky a residence MILANO, ANCONA, PESCARA - Numana - MARCHE

Vilky a residence MILANO, ANCONA, PESCARA - Numana - MARCHE

[ zpět ]

 

Partneři: