Fotogalerie - Residence ANTARES

Lignano - FRIULI - VENEZIA GIULIA

Residence ANTARES se skládá ze dvou budov ANTARES ROSSO a ANTARES VERDE. Je vhodná pro rodiny s dětmi, se nachází 150 m od pláže a jen pár minut chůze (cca 800 m) od centra Lignano Sabbiadoro. Klientům je k dispozici velká zahrada s piniemi, ve které je také bazén (1 pro dospělé a 1 menší pro děti) a dětský koutek a animační programy. Nabízíme moderně vybavené byty (klimatizace, TV, myčka nádobí, trezor, mikrovlnná trouba) velikosti Mono, Bilo, Trilo a Quadrilo. Složení bytů:
Mono pro 2 až 3 osoby
(28 m2) se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem, dvoulůžkem a rozkládacím / vysouvacím jednolůžkem.
Bilo pro 4-5 osob
(55 m2) je dvoupodlažní a skládá se z: nižší patro obývací místnost s dvoulůžkem a kuchyňským koutem a vyšší první se 3 lůžky (na každém patře je sociální zařízení).
Trilo pro 6-7 osob
(50-68 m2) se skládá ze ložnice s manželskou postelí, další ložnice se 2 samostatnými lůžky (někdy palanda) a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, byty Trilo v resd ANTARES ROSSO mají 2 sociální zařízení.
Quadrilo pro 8 osob
(95-110 m2) je dvoupodlažní a skládá se 2x manželská ložnice, 1x dvouůžková ložnice, obývací pokoj s rokládacím dvoulůžkem a s kuchyňským koutem, 2x sociální zařízení, šatna. Větší z bytů má navíc solární terasu. K dispozici jen 1 byt a je na vyžádání

Všechny apartmány mají balkon či terasu. Na dotaz i byty pro vozíčkáře. Do maximální obsazenosti se započítává i infant. Možnost atypických nástupů (úterý, čtvrtek a sobota)

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence ANTARES - Lignano - FRIULI - VENEZIA GIULIA

Residence ANTARES - Lignano - FRIULI - VENEZIA GIULIA

 • plánek byto Quadrilo 8

  plánek byto Quadrilo 8

 • plánek byto Trilo 7

  plánek byto Trilo 7

 • plánek obývák

  plánek obývák

 • vnitřní schodiště

  vnitřní schodiště

[ zpět ]

 

Partneři: