Fotogalerie - Residence TORRE RUFA ROBINSON

Capo Vaticano – Ricadi - CALABRIA

Moderní prázdninový komplex rozkládající se přímo u písčité pláže Torre Ruffa, obklopené skalnatými útesy, které jsou typické pro oblast Capo Vaticano. Pouhých 7 km odtud leží malebné městečko Tropea, které doporučujeme navštívit. Objekt zaujímá plochu o rozloze 45 ha. Je rozdělen na rezidenci, nacházející se 200 m od moře, a na hotelovou část, ve které jsou umístěny hotelové pokoje a apartmány typu B. Ve villaggiu je k dispozici bazén pro dospělé a pro děti, recepce, restaurace a bar s terasou u pláže, market, dětský koutek, internet point, tenisový kurt a hřiště pro minifotbal. Hosté mají možnost přikoupit si stravování v hotelové restauraci. Nabízíme byty ve velikosti Bilo a Trilo.


Byt pro 2-5 osoby (Bilo A): Celkem 40 apartmánů je umístěno v třípodlažní budově, 200 m od pláže. Skládají se z obývacího pokoje a kuchyňského koutu, které jsou stěnou odděleny od místnosti se 2 lůžky. Dále je zde ložnice s manželským lůžkem, 2 balkony s výhledem na moře a vlastní příslušenství. Možnost 5. lůžka zdarma.
Byt pro 2-4 osoby (Bilo B): Jsou umístěny ve dvoupodlažních řadových vilkách v hlavní části komplexu, 100 m od pláže. Skládají se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a ložnice s manželským a samostatným lůžkem. Mají televizi se satelitním vysíláním, trezor, fén, vlastní příslušenství a terasu nebo verandu se zahradním nábytkem. Možnost 4. lůžka zdarma.
Byt pro 4-5 osob (trilo B): Jsou umístěny ve dvoupodlažních řadových vilkách v hlavní části komplexu, 100 m od pláže. Skládají se z ložnice s manželským lůžkem, dvoulůžkového pokoje, kuchyňky a koupelny. Mají verandu se zahradním nábytkem. Možnost 5. lůžka zdarma.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence TORRE RUFA ROBINSON - Capo Vaticano – Ricadi - CALABRIA

Residence TORRE RUFA ROBINSON - Capo Vaticano – Ricadi - CALABRIA

  • bar

    bar

  • restaurace

    restaurace

[ zpět ]

 

Partneři: