Poznávací zájezd - červen
Itálie Milano - Toskánsko 2021

Itálie

exkluzivní zájezd do Itálie, do krásné oblasti Toskánska (Milano, Firenze, Arezzo, Siena, Pienza, Assisi, Perugia) a návštěva továrny Zepter v Milano - Cinisello Balsamo – tento zájezd jsme pro vás připravili ve spolupráci s renomovanou společností Zepter International s.r.o, kdy u příležitosti 35 let celosvětového působení této společnosti navštívíte i továrnu Zepter. Navazujeme na úspěšné zájezdy konané v letech 2019 a 2020. Tento zvýhodněný zájezd je stejně jako v loňském roce pouze pro prvních 200 přihlášených osob naší CK CICALA jako poděkování za dlouholetou věrnost naší společnosti.

 
Poznávací zájezd - červen </br>Itálie Milano - Toskánsko 2021

Poznávací zájezd - červen
Itálie Milano - Toskánsko 2021
- Itálie

Termín zájezdu 9.6.-15.6.2021

7 denní zájezd, 5 nocí TOSKÁNSKO.

Krásy Florencie, Arezza, Sienny, Pienzy, Perugie a Assisi jsou s blížícím se létem opravdu ty nejzajímavější a stojí za návštěvu.

Speciální cena: z původních 14.999 Kč za zlevněnou cenu 7.499 Kč ve dvoulůžkovém pokoji (sleva 7.500 Kč).

Jako obvykle, součástí programu je návštěva města Milána s katedrálou Duomo, galerie Vittorio Emanuele, opera Scala a atmosféra krásného města. Druhý den návštěva Zepter Muzea s pozváním na oběd, po prohlídce továrny, která jako jediná na světě vyrábí veškeré nádobí a sety číší a nádob.

Následně nás čeká přesun do krásného toskánského - etruského města Chianciano Terme, kde budete ubytovaní ve 4* Hotelu a ještě tento den nás čeká degustace výtečných vín ve věhlasném městečku Montepulciano.

Celý bohatý program naleznete v pdf souboru.

Rezervujte své místo v autobuse ještě dnes. Je omezená kapacita za tuto zvýhodněnou cenu.

[ zpět ]

 

Partneři: