Hotel MAREMONTI ***

PANZA (OSTROV ISCHIA)

nachází se v části Panza nedaleko městečka Forio na ostrově Ischia a má skvělou panoramatickou polohu s výhledem na překrásné Sant Angelo a na ostrov Capri. Leží jen pár kroků od zastávky místní MHD, blízko centra městečka Panza, kde jsou obchody, taverny, banka i lékárna a především cca 12 minut chůze od velmi známé a jedinečné zátoky Sorgeto, kde vyvěrají horké termální prameny přímo do moře. Je to velmi vyhledávané místo všemi návštěvníky ostrova Ischia, koupat v moři se zde můžete celoročně. Hotel je vlastněný českým majitelem, který je zárukou toho, že požadavky českých turistů zná a také je plní. Tím nejdůležitějším požadavkem je velmi nízká cena a tu garantujeme !!

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Hotel MAREMONTI *** - PANZA (OSTROV ISCHIA)

Hotel MAREMONTI *** - PANZA (OSTROV ISCHIA)

Autobusová dopravaLetecká dopravaPotápěníČisté mořeŽelezniceLázněDomácí zvířataKlimatizaceBazénGolfWiFi

Pláž, vzdálenost:

nejbližší pláž pod hotelem zátoka Sorgeto – kamenitá s přírodními „vanami" a horkými prameny vyvěrajícími v moři(přístup po cca 200 schodech), pláž Sant Angelo a Citara (odvoz hotelovým busem)

Vybavenost:

ubytování v hotelových pokojích s vlastním sociálním zařízením, všechny pokoje jsou vybavené moderním nábytkem a sociálním zařízením dále k vybavenosti patří TV, telefon, balkon / terasa. Pokoje Superior mají navíc klimatizaci a minibar. Jednolůžkové pokoje nemají balkon

Stravování:

polopenze, plná penze (snídaně formou bufet), večeře salátový bufet a výběr ze 3 menu tříchodové), vaří místní kuchař

Sport:

1 venkovní termální bazén (32-35oC)- se slunečníky a lehátky

Další zařízení a služby:

parking, bar, restaurace, WiFi připojení (zdarma v prostorách recepce haly, baru a terasy u baru), TV sál s velkou projekcí, k dispozici české programy (ASTRA), trezor k dispozici na recepci, zahrada, terasa s krásným výhledem na moře, solární terasa u bazénu se slunečníky a lehátka ZDARMA. Termální procedury v blízkosti, pro hotelové hosty denně po snídani odvoz ZDARMA k parku Tropical a na konečnou zastávku busu do St. Angela a na pláž Citara / k Poseidonovým zahradám. Zpět odvoz – návrat před večeří.

Výlety:

Aragonský hrad, Poseidonovy, Apolónovy a Afroditiny zahrady, aquadukt, kostely, výrobny parfémů a keramiky, jeskyně Cavascura, výlet lodí kolem ostrova nebo na další ostrov sopečného původu Capri. A pro ty, kteří ještě nenavštívili na pevnině Vesuvio, Pompei, Ercolano, můžeme též tyto výlety zajistit.


Ceník ubytování - Hotel MAREMONTI ***

Ceník - Hotel MAREMONTI *** - PANZA (OSTROV ISCHIA)

CENA ZAHRNUJE: ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, stravu formou polopenze snídaně bohatá kontinentální, obědy a večeře výběr ze 3 menu, nápoje, ložní a koupelnové prádlo, denní úklid, všechny spotřeby, venkovní termální bazén, WiFi v recepci, odvoz na pláž a zpět, česky hovořícího delegáta, parking, další vybavení viz text v barevné části katalogu                    
CENA NEZAHRNUJE: dopravu, pojištění, plážový servis, transfer letiště - htl a zpět 1.500 - 2.500,- Kč, případná turistická daň (viz strana 2 v ceníku nebo všeob. podm. na webu)         


PŘÍPLATKY:

  • plná penze 1.140,- Kč na osobu / týden
  • dětská postýlka (0-2 roky) - 5,- € /den - platba na místě
  • jednolůžkový pokoj 2.300,- Kč / osobu / týden
  • pokoj s výhledem na moře 2.290,- Kč / osobu / týden

[ zpět ]

 

Partneři: