Fotogalerie - Residence ABRUZZO MARE

Silvi Marina - ABRUZZO

Residence ABRUZZO MARE (v roce 2006 zrekonstruovaná) se nachází v centrální části Silvi Marina, v blízkosti promenády a jen pár kroků od pláže. Residence nabízí i byty s bezbariérovým přístupem. Residence má oplocený prostor a k dispozici je též výtah a parkovací místa. V okolí residence Abruzzo Mare se nachází restaurace, pizzerie, bary a obchody všeho druhu. K dispozici jsou moderně vybavené byty velikosti Bilo 4 (ve 3. a 4. patře), Trilo 6 a Quadrilo 6. Byty TRILO a QUADRILO (v přízemí a v 1. a 2. patře) Všechny byty mají balkon, některé byty ve vyšším patře mají balkon s výhledem na moře.

Byt BILO 4 má složení obytná kuchyň s rozkládacím dvoudivanem, manželská ložnice a sociální zařízení, balkon.
TRILO 6/7
má složení obytná kuchyň s rozkládacím dvoudivanem, manželské ložnice, dvoulůžková ložnice (bez paland), sociální zařízení, balkon.
QUADRILO 6/7
má složení kuchyň bez lůžka, manželské ložnice, dvě dvoulůžková ložnice (bez paland), sociální zařízení, balkon. Do bytů TRILO a QUADRILO lze dodat 7. lůžko ve formě přistýlky. Residence je vhodná pro skupiny (8x bytů QUADRILO 6 + 2x byty TRILO 6 a 8x bytů BILO 4. Nabízíme speciální zvýhodněné ceny delších turnusů.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence ABRUZZO MARE - Silvi Marina - ABRUZZO

Residence ABRUZZO MARE - Silvi Marina - ABRUZZO

[ zpět ]

 

Partneři: