Alpy 2018/2019 - dovolená na lyžích

 

ITÁLIE zima – lyžování 2018/2019

Jako CK specializovaná na oblast Itálie Vám již po 29. sezónu nabízíme letoviska a zimoviska ve všech regionech Itálie v hotelech i v apartmánech. Dnes je Itálie již nejprodávanější a nejžádanější zimní evropskou lokalitou. Naše nabídka obsahuje obrovský výběr skoro ve všech zimních střediscích Itálie a to jak nejlevnější apartmany, tak kvalitní a luxusní hotely !! V naší nabídce je však i velká nabídka kvalitních rodinných hotelů kategorie 2** a 3***. Jak se můžete sami přesvědčit v naší nabídce nechybí ani ty nejmenší zimní lyžařské areály !! V Itálii je nepříznivější poměr ceny a kvality a velikosti areálu. Alpy a lyžování však nezná hranice a ač jsme cestovní kancelář specializovaná na Itálii, tak nabízíme velmi širokou nabídku lyžování v Rakousku, Francii a ve Švýcarsku !! Skoro ve všech italských zimních střediscích je zajištěn delegátský servis a autobusová doprava (svozy z celé České republiky)

Pokud potřebujete pomoci při výběru s lokalitou, náš specializovaný personál Vám poradí ve výběru té nejvhodnější lokality pro Vás !! Areály známe osobně a umíme poradit těm, kteří se do zimních Alp dostávají poprvé, ale i těm, kteří chtějí změnit „svůj“ oblíbený a již „proježděný“ lyžařský areál a nevědí si rady s touto velkou nabídkou zimního lyžování !!!

V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů nás neváhejte kontaktovat !! Pokud vám ani informace o apartmánech a letoviscích uvedené na našich stránkách tedy nedají přesný obrázek, neváhejte se dotázat specialisty na zimní dovolenou v Alpách (v Itálii, Francii, Rakousku a Švýcarsku) – pracovníků cestovní kanceláře Cicala...

 

Zimní nabídka Lastminute

Partneři: